Mbikqyres ne Restaurant (Gjermani)

 

Publikuar më 08 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 124 | ID: #7008
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Mbikqyres ne Restaurant.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Përgjegjësi e plotë për biznesin operativ
• Pjesëmarrje në realizimin e idesë sonë gastronomike
• Organizimi, motivimi dhe trajnimi i të punësuarve
• Krijoni dhe menaxhoni puet ne restaurant
• Menaxhimi i të gjitha stokeve të pijeve
• Trajnim i punonjësve të rinj dhe punonjësve të përkohshëm
• Kryerja e intervistave për punë
• Takime të rregullta me departamentin e menaxhimit, kuzhinë dhe ngjarje

Eksperiencat :
• Gëzoni të punoni në një ekip të dedikuar, të lumtur dhe të rinj
• Një vend pune afatgjatë, i sigurt dhe i mirëorganizuar me një pagë te mire për punë
• Trajnimi dhe masat e mëtutjeshme
• Pushime per Festa, Krishtlindje dhe pagesa bonus

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Betonier (Gjermani)

Betonier (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Mjekë (Gjermani)

Mjekë (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Puntorë në shtrimin e rrugëve (Gjermani)

Puntorë në...

Kosovë, Prishtinë
Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.047038 seconds to load. Memory usage: 5.86 M