Ndihmës në Ndërtimtari (Gjermani)

 

Publikuar më 08 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 138 | ID: #7013
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ndihmës në ndërtimtari

Eksperiencat :
• Përvojë në ndërtimtari dhe hapje të kanaleve
• Përkrahje në mirëmbajtjen e punishteve
• Punë të ndryshme ndihmëse në punishte

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ngjyrosës(Gjermani)

Ngjyrosës(Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Punëtor i kualifikuar/Murator/Betonier/Prodhues i betonit

Punëtor i...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Gjakovë

Ofertë punësimi...

Kosovë, Gjakovë
Ndërtimtari(Suedi)

Ndërtimtari(Suedi)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.058587 seconds to load. Memory usage: 5.86 M