Zdrukthëtar (Gjermani)

 

Publikuar më 12 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 101 | ID: #7029
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349131333
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Zdrukthëtar.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Detyra të përgjithshme në dizajnimin e brendshëm të materialeve të drurit si zdrukthëtaria etj.,

Eksperiencat :
• Trajnim i përfunduar në dizajnimin e brendshëm si zdrukthëtaria apo ndonjë degë tjetër e ngjashme
• Mjeshtëri dore dhe njohuri teknike
• Përvojë në renovim pasdjegies nga zjarri
• I aftë për punë ekipore dhe i angazhuar, i kujdesshëm, miqësor dhe saktësi në punë
• Në përgjithësl jeni i gjithanshëm

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Murator (Gjermani)

Murator (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Banakier (Gjermani)

Banakier (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm

PENIS -për gratë...

Kosovë, Prishtinë

Mami/ infermiere

Gjermani, GjermaniThis page took 0.072890 seconds to load. Memory usage: 5.86 M