Kopshtar (Gjermani)

 

Publikuar më 12 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 108 | ID: #7030
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kopshtar

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Kultivimi i bimëve, frutave dhe perimeve
• Mirëmbajtja e rregullt e produkteve
• Organizimi i aktiviteteve
• Monitorimi i fertilizimit
• Dokumentimi i proceseve të punës

Eksperlencat :
• Preferojmë një individ të orientuar në qëllime dhe me përvojë paraprake pune në këtë fushë.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Elektricist (Gjermani)

Elektricist...

Kosovë, Prishtinë
Përpunues i betonit të përforcuar (punonjës betoni / murator / zdrukthëtar / zejtar)

Përpunues i...

Kosovë, Prishtinë
Punëtor metalik / bravandreqës dhe zdrukthëtar si konsulent për teknologjinë e sigurisë

Punëtor metalik /...

Kosovë, Prishtinë
KERKOJM MJESHTER-MONTERA

KERKOJM...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.052182 seconds to load. Memory usage: 5.86 M