Montues i klimave

 

Publikuar më 12 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 110 | ID: #7033
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Montues i klimave

• Përvojë paraprake në këtë fushë
• Profil profesional
• Patent shoferin
• I besueshëm
• Fleksibil dhe i përpiktë
• Aftësi për të punuar në ekip
• Njohje të rrjedhshme të gjuhës angleze

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, Prishtinë
Bujqësi (Gjermani)

Bujqësi (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Zvicër)

Kuzhinier (Zvicër)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.053459 seconds to load. Memory usage: 5.86 M