Shporet i druve Alfa Plam me Super Çmim

 350.00€

Publikuar më 13 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 56 | ID: #7041
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 45 22 56 61
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Drenas

 

Përshkrimi

Shporet i druve Alfa Plam me Super Çmim 350 euro ne gjendje perfekte i blere para nje viti dhe i perdorur vetem ne dimrin e ketij viti.

Shporeti eshte i pajisur me furren per pjeke ne temperature deri 300 grad.

Ne kete qmim perfshihen edhe tubat (qyngat).


Info:
Emri: Petrit

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shporet i druve Alfa Plam me Super Çmim

Shporet i druve...

Kosovë, Drenas
350.00€
Aporat kunder Mykut.Vllagës Lagështisë

Aporat kunder...

Kosovë, Prishtinë
1.00€
Aporata Për Vllagë,Mykë,Lagështi-158LITRA--IPEN ME QERA--+37744-395-435

Aporata Për...

Kosovë, Fushë Kosovë
1.00€
Shporet i bardhe

Shporet i bardhe

Kosovë, Prishtinë
90.00€This page took 0.041397 seconds to load. Memory usage: 5.71 M