PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm

 

Publikuar më 13 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 170 | ID: #7042
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   38344845808
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   https://workplace.facebook.com/p

Përshkrimi

Materiali: silikoni
Realistic
Cilësi: I butë
Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi
Gjatësia :, 21 x 4cm (L)
Kendi i thithjes Diametri: 6 cm
E përsosur për zbutjen, lirimin e stresit dhe nxitjen e qarkullimit të gjakut.
E mrekullueshme fleksibël, por e fortë, është e lehtë për t'u përdorur dhe eksperimentuar.
Një nga një lloj dizajn ofron ndjesi të reja erotike.
Forma e posaçme është projektuar për luajtje të sigurt dhe e mban atë të mos humbasë.
Do t'ju sjellë shumë argëtim.
Si një dhuratë e përsosur për veten ose për dashurin tuaj.
- Ky produkt është për individët dhe çiftet për t'u përdorur, ju lutemi të mbani higjienën para dhe pas përdorimit.
QMIMI - 30 ero


Info:
Emri: Gashi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Lyerës (Gjermani)

Lyerës (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

Mirëmbajtës i...

Kosovë, Prishtinë
Hotelieri (Suedi)

Hotelieri (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Mekanik Industrial (Gjermani)

Mekanik Industrial...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.050836 seconds to load. Memory usage: 5.86 M