Ngjyrosës (Gjermani)

 

Publikuar më 13 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 126 | ID: #7043
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Ngjyrosës (Gjermani)

Pershkrimi :
Aek tec GmbH është një kompani mesatare me rreth 100 punonjës në fushën e përpunimit të metalit. Të pajisur me makineri moderne ne prodhojmë pjesë të ndryshme nga metali. Duke u bazuar në politikat tona kemi vendosur të punësojmë kandidatë dhe nga vendet në zhvillim duke përfshirë dhe vendet e Azisë dhe Evropën Juglindore.

Në po kërkojmë kandidatë të kualifikuar në pozitën: Ngjyrosës (Moler)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Përgatitja punëve ngjyrosëse
• Përzierja e ngjyrave sipas udhëzimeve paraprake
• Prerja dhe ngjyrosja e pjesëve nga metali
• Përgjegjësi në lidhje me cilësinë e ngjyrosjes

Eksperiencat :
• Trajnim i përfunduar si ngjyrosës/përvojë paraprake në këtë fushë
• Idealisht, aftëai në leximin e skicimeve inxhinierike
• Mënyrë precise dhe e pavarur e të punësuarit
• I besueshëm dhe me shpirt ekipor

Aplikantët nga rajoni i Ballkanit luten që aplikacionin e tyre t'a dorëzojnë në kompaninë Punsohu EU SH.P.K e cila proceson aplikacionet në emrin tonë në këtë rajon.

Data e Skadimit: 31 Mars, 2019.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Sektori Marketing dhe Shitje (Zvicër)

Sektori Marketing...

Kosovë, Prishtinë
Menaxher i Kompenzimeve (Zvicër)

Menaxher i...

Kosovë, Prishtinë
Menaxher Projekti (Kanadë)

Menaxher Projekti...

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Austri)

Kuzhinier (Austri)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.051521 seconds to load. Memory usage: 5.86 M