Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

 2,000.00€

Publikuar më 13 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 190 | ID: #7044
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044/315-044 & 045/666-765
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Klinë
Info shtes për adresë:   Magjistralja Prishtine - Peje ne
Sipërfaqja e Truallit:   1 Hektar

Përshkrimi

Toka gjindet 10-15 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe Pikes se Derivateve EURO BENZ dhe ka dalje ne
Magjistralen Prishtine - Peje (rruga e vjeter) permes rruges lokale 5 metra te gjere e cila e ndan token ne 2 pjese (ana e majte 42 Ari dhe ana e djathte 60 Ari)

Pozita e tokes eshte ne nje vend te pershtatshem ne mes rruges se vjeter dhe rruges se re dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi
(Depo, Fabrike, Ferma te ndryshme etj) por mund te shfrytezohet edhe per troje.

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi per Shitje: 2000 EUR per Ari
Çmimi per Qira: 1200 EUR ne Muaj
Ndrrimi me diqka qe na konvenon

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Tokë industriale   Kullotë
  Rrymë   Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër asfaltit
  Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: Fitim Gashi
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional

Shes 50 ari tokë...

Kosovë, Prishtinë
2,000,000.00€

SHITET TOKA NE...

Kosovë, Ferizaj

toka ne shitje

Kosovë, KastriotThis page took 0.057219 seconds to load. Memory usage: 5.93 M