Murator (Gjermani)

 

Publikuar më 15 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 121 | ID: #7049
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049714999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Murator.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Pjesëmarrja në implementimin e projekteve dhe kalkulimi i këtij implementimi
• Performimi i detyrave tuaja në bazë të kërkesave të projektit
• Pjesëmarrja në diskutimet në lidhje me implementimin e projektit

Eksperiencat :
• Duhet të keni ndonjë trajnim në fushën e ndërtimtarisë, vecanërisht si murator, dhe përvojë paraprake pune
• Keni përvojë dhe njohuri të jashtëzakonshme si murator
• Posedoni patent shoferin, kategoria B
• Keni njohuri mesatare të gjuhës gjermane

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Murator (Gjermani)

Murator (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar) (GJERMANI)

Teknik shtëpiak...

Kosovë, Prishtinë
Depoist (Gjermani)

Depoist (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Agjent i Shitjes (Gjermani)

Agjent i Shitjes...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.064254 seconds to load. Memory usage: 5.86 M