Moderatore

 

Publikuar më 18 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 107 | ID: #7054
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049708070
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Përshkrimi :
Për shkak të rritjes së vazhdueshme Gazetalajm.com hap konkurs për Moderatore

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Të ketë të përfunduar Fakultetin e Gazetarisë, apo ndonjë drejtim në Shkenca Sociale (përparësi)
• Të ketë komunikim të rrjedhshëm në Gjuhën Shqipe
• Njohuri pune me kompjuter
• Të jetë e person i organizuar, motivuar dhe e përgjegjshme
• Të ketë pervojë pune në radio (e preferueshme)
• Të jetë person që i përshtatet dinamikës dhe natyrës së punës tonë.

Ne ofrojmë:
• Orar fleksibil të punës
• Mundësi reale të zhvillimit profesional në fushën e medias
• Ambient të ngrohtë dhe bashkëpunues kolegial
• Të interesuarat mund të na dergojnë CV-në së bashku me Leter Motivuese, në email adresen [email protected]
• Për pyetje shtesë mund të na shkruani edhe në viber: +383 44 70 80 70

Web: www.gazetalajm.com


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)

Profesionistë në...

Kosovë, Prishtinë
Depoist (Gjermani)

Depoist (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Muratorë (Gjermani)

Muratorë (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier/e(Gjermani)

Kuzhinier/e(Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.056037 seconds to load. Memory usage: 5.86 M