Zdrukthëtar (Gjermani)

 

Publikuar më 18 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 123 | ID: #7055
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049745999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Pergatitja e pjeseve per shitje apo montim
• Ndertimi i strukturave te drunjta
• Perpunimi i pjeseve per montim
• Montimi dhe cmontimi

Eksperiencat :
• Trajnim ne zdrukthetari apo ne ndonje dege te ngjashme te perpunimit te drurit
• Disa vite pervoje pune sidomos ne fushen e montimit te produkteve te drurit
• Njohuria e gjuhes gjermane eshte avantazh
• Nivel i larte i fleksibilitetit, cilesise dhe pergjegjshmerise
• Posedimi i patent shoferit. kategoria B

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kerkoj Puntor

Kosovë, Prishtinë
Marangoz (Gjermani)

Marangoz (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Elektricist (Gjermani)

Elektricist...

Kosovë, Prishtinë
Elektricist i proceseve automative (Gjermani)

Elektricist i...

Kosovë, PrizrenThis page took 0.050180 seconds to load. Memory usage: 5.86 M