SHITET TRUALLI 25 ARI

Publikuar më 18 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 161 | ID: #7056
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044222277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Bernic e Poshtme
Sipërfaqja e Truallit:   25 ari

 

Përshkrimi

Shitet trualli me siperfaqe 25 ari ne vendlokacion 'Bernic e Poshtme' ne Prishtine. Trualli ka te gjitha kushtet per banim duke perfshire Kanalizim, Rryme, Ujesjelles. Poashtu prona eshte e pajisur me Flet Poseduese dhe kopje te planit dhe perkthimi eshte i menjehershem. Sic mund ta shihni ne foto prona eshte e rrethuar dhe fotot e shfaqura jan pamjet aktuale te prones ne fjale. Per me shume informacione rreth cmimit apo qdo detaji tjeter mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin : 044222277 apo ne Viber +38344222277


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Tokë industriale   Kullotë
  Ujësjellës   Rrymë
  Kanalizim   Linjë Telefoni
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Ka bunar   Ka burim të ujit
  E rethuar

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër plazhës
  Afër pyllit   Afër bjeshkëve
  Afër fushës sportive

Info:
Emri: Arlind

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional

Shes 50 ari tokë...

Kosovë, Prishtinë
2,000,000.00€
SHITET TRUALLI 25 ARI

SHITET TRUALLI 25 ARI

Kosovë, Prishtinë

Shes 32 ari / 8...

Kosovë, Gjakovë
3,800.00€

SHITET TOKA NE...

Kosovë, FerizajThis page took 0.076765 seconds to load. Memory usage: 5.93 M