Depoist (Gjermani)

 

Publikuar më 19 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 120 | ID: #7064
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049745999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist.

Detyrat tuaja:

* Zgjidhja dhe paketimi

* Magazinimi dhe kontrolli i stokut

* Kontrolli i mallrave brenda / jashtë

* Prodhimi i paketimit special

Profili juaj:

* Trajnimi profesional i përfunduar si një magazinë ose një kualifikim i ngjashëm me disa vite përvojë profesionale

* Aftësi të artizanatit dhe qëndrueshmëri fizike

* Sa më shumë vite përvojë në trajtimin e ngarkimit dhe shkarkimit të mallrave

* Njohuri e shkëlqyeshme e cilësisë, punë e pavarur

* Fleksibiliteti dhe aftësitë e ekipit

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Elektricist (Gjermani)

Elektricist...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Pejë

Ofertë punësimi...

Kosovë, Pejë
Punëtor Ndërtimi (Gjermani)

Punëtor Ndërtimi...

Kosovë, Prishtinë
Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.068494 seconds to load. Memory usage: 5.86 M