banese me qera

 220.00€

Publikuar më 19 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 65 | ID: #7066
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   65 m2

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,shpajzin si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 220. Ju faleminderit..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër parkut
  Afër spitalit   Afër shtëpis të shëndetit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit
  Afër fushës sportive

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesen me Qira

Kosovë, Prishtinë
320.00€

Banese me qera

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banese e mobilume me qira, ne lagjen Pejton, ne Prishtine

Banese e mobilume...

Kosovë, Prishtinë
550.00€

BANESA PER QERA

Kosovë, Prishtinë
290.00€This page took 0.036754 seconds to load. Memory usage: 5.80 M