Kuzhinier/e(Gjermani)

 

Publikuar më 21 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 151 | ID: #7070
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049745999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kuzhinier.

Detyrat dhe Pergjegjesite :

• Përgatitja e kebapëve.

• Pjekja e mishit në grill.

• Gatimi dhe përgatitja e picave.

• Gatimi dhe përgatitja e makaronave.

• Gatimi dhe përgatitja e sallatave.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Punëtor Ndërtimi (Gjermani)

Punëtor Ndërtimi...

Kosovë, Prishtinë
Trajnues i inxhinierisë civile (Zvicër)

Trajnues i...

Kosovë, Prishtinë
Elektricist i proceseve automative (Gjermani)

Elektricist i...

Kosovë, Prizren
Ofertë punësimi në Ferizaj

Ofertë punësimi...

Kosovë, FerizajThis page took 0.051242 seconds to load. Memory usage: 5.86 M