Kopshtar(Ndihmës) në Gjerman

 

Publikuar më 28 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 98 | ID: #7089
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Mirëmbajtja e kopshteve dhe zonave të gjelbra
• Modifikimet dhe krijimi i kopshteve të reja
• Ndërtimi i mureve, rrugicave dhe pushimoreve

Eksperiencat :
• Shkollimi apo përvojë pune si kopshtar
• Përvojë disa vjeçare

Vendi: Winterthur, Gjermani

Data e Skadimit: 19 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kuzhinier (Suedi)

Kuzhinier (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Punëtorë ndihmës në skele (Gjermani)

Punëtorë...

Kosovë, Prishtinë
Elektricist(Gjermani)

Elektricist(Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Hotelieri (Suedi)

Hotelieri (Suedi)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.039702 seconds to load. Memory usage: 5.68 M