Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

 3,000.00€

Publikuar më 03 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 197 | ID: #7096
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044/315-044
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Klinë
Info shtes për adresë:   Rruga Kijeve - Qabiq
Sipërfaqja e Truallit:   25 Ari

Përshkrimi

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga Kijeve - Zahaq.

Trolli ka rruge te asfaltuar, rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles e kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin
e shtepise. Siperfaqja e Trollit eshte 25 ARI ku mund te ndertohen 2 ose 3 shtepi dhe te gjitha te kene dalje ne rrugen e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Kullotë   Rrymë
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës fillore
  Afër shkollës mesme   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër asfaltit
  Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: Fitim Gashi
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot

SHITET TOKA NE...

Kosovë, Ferizaj
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot

Shes 32 ari / 8...

Kosovë, Gjakovë
3,800.00€This page took 0.048979 seconds to load. Memory usage: 5.93 M