Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

 95,000.00€

Publikuar më 05 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 321 | ID: #7097
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 44 507 071
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Ndue Përlleshi, Rruga B, Prishti
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   91 m2
Viti i ndërtimit:   2018

Përshkrimi

Shitet banesa + garazhe dhe podrum te Rruga B afer maxi 24h.
Banesa është e re (ndertim i ri) dhe e mobiluar me mobile te reja.
Gjendet ne katin e trete.
Ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo me WC
WC
Ballkon
Podrum+garazhe
2 Ashensor
Poshte eshte vendi per argetim femijesh me lojra.
Per me shume na kontaktoni: +383 44 507 071
Per qdo informate shtese mos hezitoni te na kontaktoni
Qmimi eshte 95,000 EUR


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Sigurim
  Garazhë   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër spitalit
  Afër asfaltit   Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: Indrit Selmani
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

shes banesen

shes banesen

Kosovë, Prishtinë
900.00€
Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
300,000.00€
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.

Shitet apartament...

Shqipëri, Vlorë
141,000.00€This page took 0.055878 seconds to load. Memory usage: 5.97 M