Shes banesën me një çmim shumë të arsyeshëm

 57,000.00€

Publikuar më 07 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 311 | ID: #7099
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja e spitalit
Dhoma gjumi:   4
Banjo:   1
Sipërfaqja:   70 m2
Viti i ndërtimit:   2010

Përshkrimi

Shes banesën te kompleksi Hoxha-kompani (Lagjja e spitalit) me një çmim shumë të volitshëm. Banesa ndodhet në katin e 5-të (i parafundit) me ashensor funksional. Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe një sallon bashkë me kuzhinë, korridor, ballkon, banjo dhe wc bashkë, garazhë dhe bodrum.
Nr.tel: +43 6767283089 Viber dhe WhatsApp


Cilësit e Prones
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Garazhë
  Parkim

Aparat Shtëpiak
  Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër shkollës fillore   Afër spitalit
  Afër trafikut urban

Info:
Emri: Jollmas Halimi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet banesa 104.4m2

Shitet banesa 104.4m2

Kosovë, Prishtinë
800.00€
Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani

Shitët banesa...

Kosovë, Prishtinë
100,000.00€
Shitet Banese 2+1 Shengjin

Shitet Banese 2+1...

Shqipëri, Lezhë
43,500.00€This page took 0.042645 seconds to load. Memory usage: 5.79 M