Shitet Apartamenti 114.90 m2 në zemër të Preshevës

Publikuar më 09 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 42 | ID: #7100
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +381 / 063 80 69 706
Vendi:   Preshevë
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1
Sipërfaqja:   114.9 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet banesa, te ESA Center, në zemër të Preshevës.
Banesa është në katin e 2 dhe ka hapësirë prej 114.90 m2.

Çmimi është shumë i volitshëm.
Për më shumë informata mund të lajmëroheni në nr. e tel.:
+381 / 063 80 69 706.


Info:
Emri: Leart Hajrullahu

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes Banes ne Prishtine Mati 1

Shes Banes ne...

Kosovë, Prishtinë
700.00€
Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Oferta per Diasporen, bone banesen tane

Oferta per...

Kosovë, Prishtinë
820.00€
Shes Banes ne Prishtine

Shes Banes ne...

Kosovë, Prishtinë
700.00€This page took 0.035313 seconds to load. Memory usage: 5.78 M