Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani

 100,000.00€

Publikuar më 18 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 261 | ID: #7107
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 550 126
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Dardani
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   100 m2
Viti i ndërtimit:   1980

Përshkrimi

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore.
Banesa gjendët në katin përdhesë, ka pamje nga lindja, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Banesa është e pamobiluar.
Ngjitur me banesën është edhe lokali me dy hymje, banesa bashk me lokal ka diku rreth 100 m².
Ёshtë ndërtim i vjetër 40 vjeqarë, shumë e përshtatshme për banim ose lokal.
Dokumentacioni I pronësisë do të sigurohët së shpejti nga komuna, sepse ky kat ka qenë podrum i banorëve, të cilët na e kan dhën neve për banim. Nënshkrimet e banorëve i kemi marrë dhe dërguar në komunë dhe së shpejti pritët të merrët fleta poseduese nga komuna.
Qmimi I shitjes 1,000 €/m², total 100,000 €.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 4
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti


Info:
Emri Juaj: Shpetim Bici
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit!Banesat te vjetra!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€

Agency home vip...

Kosovë, Pejë
24,000.00€
Shitet banesa ne lagjen e muhaxhereve

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
83,000.00€
Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani

Shitët banesa...

Kosovë, Prishtinë
100,000.00€This page took 0.066887 seconds to load. Memory usage: 6.08 M