KERKOHET GAZETAR/E

 

Publikuar më 19 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 150 | ID: #7109
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38345936072
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

 

Përshkrimi

Portali “Diaspora Shqiptare” shpall konkurs për gazetarë online.

Përparësi kanë kandidatët me përvojë në gazetari dhe ata të cilët e njohin gjuhën Gjermane.
Konkursi do të jetë i hapur prej datës 15 prill deri më 30.04.2019.

CV-të tuaja mund t`i dërgoni në E–Mail:[email protected]
Kontakt : +38345936072


Info:
Emri: aa

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mirembajtes i Bicikletave (Gjermani)

Mirembajtes i...

Kosovë, Prishtinë
XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

XHEL PER ZGJATJEN...

Kosovë, Prishtinë
Murator (Gjermani)

Murator (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Murator / ndërtues

Murator / ndërtues

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.066116 seconds to load. Memory usage: 5.86 M