Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

 

Publikuar më 25 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 170 | ID: #7113
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049714888
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Mirembajtja e apartamenteve te banoreve
• Pastrimi i apartamenteve, ndihma e ushqimit per banoret
• Pune riparimi ne zonen e shtepise
• Mbeturinat, grumbullimi dhe asgjesimi i mbetjeve te riciklueshme
• Sherbimi dimeror, mirembajtja e bazave

Eksperiencat :
• Artizanat i forte
• Trajnimi ne drejtimin e permendur ose te ngjajshem
• Pune ne grup dhe fleksibilitet
• Njohuri e mire e gjermanishtes ne te folur dhe te shkruar
• Gezim te ballafaqimit me njerez te moshuar dhe nje ton te sjellshem

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

XHEL PER ZGJATJEN...

Kosovë, Prishtinë
Ndërtimtari (Gjermani)

Ndërtimtari...

Kosovë, Prishtinë
Kerkoj Puntore

Kerkoj Puntore

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Pejë

Ofertë punësimi...

Kosovë, PejëThis page took 0.046466 seconds to load. Memory usage: 5.97 M