Murator (Gjermani)

 

Publikuar më 25 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 96 | ID: #7114
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049714888
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Murator

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Performimi i detyrave to muratorit neper tunelet e ndryshme
• Performimi i ketyre detyrave to punes ne ndertimet e reja
• Sherbimi ndaj klienteve tane
• Detyra to tjera qe pershtaten me natyren e punes

Eksperiencat :
• Edukim ne fushen e ndertimtarise, trajnim apo certifikim
• Posedimi i patent shoferit, kategoria B
• Pervoje praktike ne kete fushe
• I afte per pune ekipore dhe i perpikte
• Ne gjendje to mire shendetesore

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Industria e përpunimit të metaleve (Zvicer)

Industria e...

Kosovë, Prishtinë
Hidraulik (Gjermani)

Hidraulik (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Elektricist i proceseve automative (Gjermani)

Elektricist i...

Kosovë, Prizren
Marangoz (Gjermani)

Marangoz (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.072522 seconds to load. Memory usage: 5.86 M