Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

 5,000.00€

Publikuar më 28 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 204 | ID: #7118
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349550126
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqja:   60 m2

Përshkrimi

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti afër LC Waikiki.
Lokali është duke u ndërtuar, ka 60 m² dhe gjendët në katin përdhesë.
Qmimi 5,000 €/m².
Dokumentacioni në rregull.
Per qdo pyetje numri kontaktues Tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 9
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti


Info:
Emri Juaj: Shpetim Bici
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

SHITET OBJEKTI ME TRUALL

SHITET OBJEKTI ME...

Kosovë, Prizren
Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

Shes lokalin në...

Kosovë, Prishtinë
5,000.00€This page took 0.069534 seconds to load. Memory usage: 5.98 M