Shes qenin e races Shih Tzu, mosha 1 vjece.

 180.00€

Publikuar më 05 May, 2019 | Numri i Vizitave: 252 | ID: #7126
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045961016
Lloji i shpalljes:   Ofron
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Fakulteti Teknik
Numëri i kafshëve:   1 copë/copa
Mosha e kafshës/kafshëve:   1 (vite apo muaj?)

 

Përshkrimi

Shes qenin e races Shih Tzu, mosha 1 vjece.
I vaksinuar dhe ka passaport.
Bashk me qenin i jap edbe te gjitha gjerat e nevojshme per mirembajtje si: dy lidhese, shampona, parfima, kreher, peshqira, duks, ene per pije dhe ushqim, etj.

Cmimi 180 Euro.

Tel. +38345961016


Info:
Emri: Mirsadi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes qenin e races Shih Tzu, mosha 1 vjece.

Shes qenin e races...

Kosovë, Prishtinë
180.00€
pomeranian mini

pomeranian mini

Maqedoni, Kamenica Maqedone
135.00€This page took 0.059956 seconds to load. Memory usage: 5.97 M