Shitet shtëpia me 5 ari!

Publikuar më 08 May, 2019 | Numri i Vizitave: 118 | ID: #7129
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044333391
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Matiqan
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   100 m2
Sipërfaqja e Truallit:   5 ari

Përshkrimi

Shitet shtëpia me 5 ari ne Matiqan afër rruges A e cila në projekt do ta lidhë Prishtinën e re. Shtëpia posedon 3 dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine, si dhe podrumin. Ka dokumentacion të rregullt dhe me fletë poseduese. Çmimi sipas marrëveshjes!


Cilësit e Prones
  Podrum   Kanalizim
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Telefoni

Rrethina
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Venet Aliu

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
Shes shtepin

Shes shtepin

Kosovë, Gjakovë
Shitet shtepia ne Hajvali

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
170,000.00€
Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€This page took 0.072530 seconds to load. Memory usage: 5.98 M