shes banesen

 900.00€

Publikuar më 09 May, 2019 | Numri i Vizitave: 193 | ID: #7134
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044751497
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bajram kelmendi
Dhoma gjumi:   5
Banjo:   1
Sipërfaqja:   100 m2
Viti i ndërtimit:   2004

Përshkrimi

shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati I trete e mobiluar dhe ka hapsir parking, 900 euro per m2.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me pllaka   Dysheme me parket
  Ballkon   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Makine e larjes së rrobave
  Fshesë Elektrike

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër dyqaneve   Afër parkut
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër fushës sportive

Info:
Emri: fetihoti

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

Shitët...

Kosovë, Prishtinë
1,100.00€
shes banesen

shes banesen

Kosovë, Prishtinë
900.00€
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€This page took 0.053156 seconds to load. Memory usage: 5.97 M