Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Publikuar më 10 May, 2019 | Numri i Vizitave: 198 | ID: #7137
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044184661
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Marka:   Opel
Modeli:   Zafira
Viti:   2003
Transmisioni:   Me shpejtësi
Ngjyra:   Zezë

Përshkrimi

Shitet zafira Sport Style Selection , e ardhur nga Gjermania ,dizel 2.2 DTI ,7 ulse, rks ,Goma te dimrit te reja fellne Sporty ,me senzora,xhamat elektronik ,klim ,abes centrall ,ne gjendje teper te mir ,e paster mbrenda ashtu edhe nga jasht ,nuk ka nevoj per investim, viti ne fund 2002 model 2003 ,dritat xenon . Tel.044/184-661


Info:
Emri: Nusrer

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Renault

Renault

Kosovë, Mitrovicë
500.00€
Vetura ne shitje

Vetura ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,500.00€
Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Shes OPEL ZAFIRA...

Kosovë, Prishtinë

Merzedes A 180 cdi

Kosovë, Prishtinë
9,000.00€This page took 0.050770 seconds to load. Memory usage: 6.24 M