Gastronomi te ardhura nga zvcrra

Publikuar më 14 May, 2019 | Numri i Vizitave: 169 | ID: #7146
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349234415
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Pejë

 

Përshkrimi

Frigo inox
Piatalarese
Icemaker (aparat i akullit)

Keto paisje jan te gatshme per perdorim industrial dhe jan ne gjendje te rregullt teknike

Per informata shtes kontaktoni ne telefon +38349234415


Info:
Emri: NTT NELI

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Gastronomi te ardhura nga zvcrra

Gastronomi te...

Kosovë, Pejë
Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte)

Frigo vitrin për...

Kosovë, KlinëThis page took 0.066974 seconds to load. Memory usage: 5.95 M