Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines

 350.00€

Publikuar më 16 May, 2019 | Numri i Vizitave: 270 | ID: #7150
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049286456
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Sheshi Zahir Pajaziti
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1
Sipërfaqja:   54 m2
Viti i ndërtimit:   1970

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Sheshin Zahir Pajaziti. Ka pamje nga sheshi. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite me kuzhine, 1 banjo, koridor dhe 2 ballkona. Eshte e renovuar dhe ka ngrohje qendrore.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Ngrohje qendrore
  Kondicioner

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër fushës sportive

Info:
Emri: Diedon

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoj banes me qira

Kosovë, Prishtinë
200.00€
Banes me qera

Banes me qera

Kosovë, Prishtinë
250.00€
Shitet Banesa ne Vushtrri

Shitet Banesa ne...

Kosovë, Vushtrri
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
220.00€This page took 0.059219 seconds to load. Memory usage: 5.98 M