Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

 240.00€

Publikuar më 27 May, 2019 | Numri i Vizitave: 167 | ID: #7162
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

leshohet banesa me qera afer Fontanes ne Ulpiane/ Prishtine.
banesa ka dy dhoma, ballkon dhe gjedet ne katine e trete ne Ulpiane.
banesa eshte e gatshme dhe e mobiluar per banim si per student ashtu edhe per familjar.
per me shume info lajmrohuni ne nr. telefonit 044 248277 dhe i njejti ne viber.


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshohet banesa me...

Kosovë, Prishtinë
170.00€

Jap baaneses me...

Kosovë, Prishtinë
250.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
220.00€
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines

Leshohet me qera...

Kosovë, Prishtinë
350.00€This page took 0.054995 seconds to load. Memory usage: 6.09 M