Banese me qera mbrapa AAKs

 240.00€

Publikuar më 27 May, 2019 | Numri i Vizitave: 87 | ID: #7163
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

leshohet banesa me qera nbrapa AAKs.
banesa ka dy dhoma dhe e gatshme per banim nga 1 qershori.
per.me shume informata lajmrohuni ne nr telit 044248277 dhe 8 njejti ne viber.


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€

Leshoj banes me qira

Kosovë, Prishtinë
200.00€This page took 0.061015 seconds to load. Memory usage: 5.97 M