Vetura ne shitje

 2,500.00€

Publikuar më 02 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 164 | ID: #7180
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044161756
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Marka:   Renault
Modeli:   Scenic
Viti:   2001
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   5
Ngjyra:   Jeshile

Përshkrimi

Renault skenik viti 2001 Disel
2500 Eu
ne gjendje shume te mire, regjistrim deri ne korrik 2019
044161756


Info:
Emri: Shkëlzen

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Renault

Renault

Kosovë, Mitrovicë
500.00€
Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Shes OPEL ZAFIRA...

Kosovë, Prishtinë
Vetura ne shitje

Vetura ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,500.00€This page took 0.061293 seconds to load. Memory usage: 6.20 M