Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

 240.00€

Publikuar më 05 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 203 | ID: #7183
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Mbrapa AAKs dhe te fontana
Dhoma gjumi:   2
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

leshohet banesa me qera mbrapa AAs dhe te fontana.
banesat gjenden ne katin e trete dhe eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

verejtje: jam pronar direkt i ketyre banesave


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Ballkon   Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Makine e larjes së rrobave

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Ujë

Rrethina
  Afër qendres   Afër dyqaneve
  Afër spitalit   Afër asfaltit

Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me...

Kosovë, Prishtinë
Banese me qera mbrapa AAKs

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Leshoj banesen me qera per 6 studente

Leshoj banesen me...

Kosovë, Prishtinë
420.00€This page took 0.052950 seconds to load. Memory usage: 6.09 M