Shitet shtepia ne Hajvali

 170,000.00€

Publikuar më 07 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 118 | ID: #7186
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044207003
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Hajvali
Dhoma gjumi:   5
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   270 m2
Sipërfaqja e Truallit:   12 ari

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall
Shtepia eshte 2 kate + podrumi 270meter katror
Podrumi ka dhomen per kalldaj, shpajz koridor qe ka hapsir mjaftushem per shfrytezim dhe garazhen per makin.
Kati i pare: sallon me trapezari dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe paradhomen
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi njera me garderob dhe nje dhom pune ku ka qasje edhe ne nenkulem se munde te shfrytezohet si magazine dhe ne koridor jane shkallet levizese qe mundesojne qasjen me tavan .
Jane 12 ari truall dhe ka mundesi ndertimi edhe per shtepi tjera pa problem
Qmimi i shtepis 17o.000 Euro pa mobile me mobile munde te kemi marrveshje.
Info shtes: Shtepia gjendet afer banesave te Mabetexit ne Hajvali ose afer spitalit Australian,ka interenet, uje 24( dhe bunar ) kanalizim


Info:
Emri: `Ajet

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, Prishtinë
Shtepi dy Kateshe Ndertim i Ri

Shtepi dy Kateshe...

Kosovë, Gjilan
126,000.00€
Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
57,000.00€
Shitet shtepia ne qender te Prishtines

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
0.00€This page took 0.047518 seconds to load. Memory usage: 5.98 M