Truall

Publikuar më 08 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 81 | ID: #7189
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Sipërfaqja e Truallit:   6

Përshkrimi

6 Ari ne Periferi te Prishtines magjistralja per Gollak. DOKUMENTAT NE RREGULL DHE Infrastruktur.


Cilësit e Prones
  Tokë ndërtimi   Ujësjellës
  Rrymë   Kanalizim
  Linjë Telefoni   Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër pyllit   Afër bjeshkëve

Info:
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tok...

Shqipëri, Fier
100,000.00€
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
0.00€
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

Shitet Jepet me...

Kosovë, Klinë
2,000.00€

Shes 32 ari / 8...

Kosovë, Gjakovë
3,800.00€This page took 0.056969 seconds to load. Memory usage: 5.92 M