Shitet banesa ne lagjen e muhaxhereve

 83,000.00€

Publikuar më 09 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 148 | ID: #7191
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049900511
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagja e muhaxhereve
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   83 m2
Viti i ndërtimit:   2018

Përshkrimi

Shitet banesa 83m2 ne katin e 7 ne lagjen e muhaxhereve.
Banesa ka sallon me kuzhin,dy dhoma te gjumit ,dy banjo,dy ballkona.
Banesa shitet me garazhd dhe pa garazhd
Çmimi i garazhdes eshte 10.000euro
Banesa shitet nga pronari i tokes.
Numrat kontaktues :
044 770 602
049 900 511


Rrethina
  Afër qendres   Afër dyqaneve

Info:
Emri: Hasim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
300,000.00€
Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..

Shiten Banesat Per...

Kosovë, Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
Banesa ne shitje 55m2+49m2  breg diellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€This page took 0.047430 seconds to load. Memory usage: 5.97 M