Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea

 80,000.00€

Publikuar më 16 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 94 | ID: #7199
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044241006
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te Santea - Dardani
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   62 m2

Përshkrimi

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor
Siperfaqja: 62m2
Kati: 9
Ngrohja: Termokos

Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon


Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea - afer rruges bill clinton - rruga xhemajl mustafa


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Ngrohje qendrore
  Kondicioner

Info:
Emri: Shemsi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet banesa 110m2 Prishtine

Shitet banesa...

Kosovë, Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e muhaxhereve

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
83,000.00€
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 107m2 në qendër te pejës

AGENCY HOME VIP...

Kosovë, Pejë
47,000.00€
Shitet Banese 2+1 Shengjin

Shitet Banese 2+1...

Shqipëri, Lezhë
43,500.00€This page took 0.052636 seconds to load. Memory usage: 5.97 M