Shes

Publikuar më 17 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 127 | ID: #7205
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   043866299
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   Aqif Blyta
Dhoma gjumi:   4
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   125 m2
Sipërfaqja e Truallit:   3 ari
Viti i ndërtimit:   80

 

Përshkrimi

Shtepia esht dy kateshe dhe podrum : ne katin e par jan; dhoma ditore , kuzhina dhe banjo, kurse ne katin e dyte jan; 4 dhoma fjetjes. Shtepia eshte ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne tel
043/866-299.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Podrum
  Ballkon   Bunar
  Kanalizim   Parkim
  Oborr të rethuar   Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Fshesë elektrike

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër dyqaneve

Info:
Emri: Tringa

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
57,000.00€
1+1 Plazh Durres prane ADRIATIK 1

1+1 Plazh Durres...

Shqipëri, Durrës
35,000.00€
Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.055006 seconds to load. Memory usage: 6.09 M