Dhurata dhe Kartolina për Ahengje dhe Ditëlindje

 

Publikuar më 26 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 114 | ID: #7214
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044489978
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

AR - Decor në Prishtinë ju ofron punime të mrekullushme nga letra dhe produktet e tjera të punuara tërësisht nga dora.

Disa nga produktet tona janë:

Kuti për çokollata për ahengje
Kuti për unaz Kuti për çokollata me kurdel dhe pllakeza
Çokollata për ahengje e dekoruar me tyl dhe lule
Shporta dhe kuti dhurata për fëmijë
Shporta dhe kuti dhurat pĕr fëmijë me shkopinje druri
Kuti për dhurata për fëmij
Shporta për ditlindje

Shtojani bukurine seciles ndejë/ahengje tuajë me produktet tona. Për të parë më shumë nga punimet tona na gjeni në Facebook me emrin "AR - Decor"
http://bit.ly/ARDecor

Për porosi na shkruani ne mesazhe apo në numrat tanë të telefonit:

044-489-978
045-630-132
Viber +38344489978


Shërbimet e ofruara
  Fletushka   Zarfa me logo

Info:
Emri Juaj: Garden Tenda
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Dhurata dhe Kartolina për Ahengje dhe Ditëlindje

Dhurata dhe...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.049403 seconds to load. Memory usage: 5.94 M