Banesa per zyre apo banim ne QENDER

 500.00€

Publikuar më 02 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 157 | ID: #7219
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044926933
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Qender
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   60 m2

 

Përshkrimi

Leshohet me qira banesa sapo e rinovuar ne tërësi ne menyre moderne, ne katin e I-re, me nxehje te Termokosit. Banesa gjindet ne qendrën e ngushte te Prishtines dhe posedon parking. Eshte e përshtatshme per zyre apo banim. Kuzhina dhe banjo janë kompletuar ne tërësi. Cmimi neto: 500 euro per muaj.

Informata: 044/926-933


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së enve   Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër kolegjit/universitetit
  Afër bibliotekës   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër parkut
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Pronari

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
220.00€
Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.051999 seconds to load. Memory usage: 6.10 M