Shes 32 ari / 8 troje / nga 4 ari Fshati - Moglicë - Gjakovë

 3,800.00€

Publikuar më 11 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 103 | ID: #7230
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38344313471
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   F.Moglice- Gjakove
Sipërfaqja e Truallit:   32 ari

 

Përshkrimi

SHITEN TROJE në fshatin Moglicë - Gjakovë
Shiten 32 ari tokë / 8 troje nga 4 ari/ me rugën 5 m të gjër që lidhet me rrugën e asfaltuar Gjakove- Raqë .
Dokumentacioni i rregullt . Çmimi 3800 euro/ari . Përkthimi menjiher pasë kontratës dhe pagesës.
Kontakti Fazli Halilaj nr, mob. + 38344313471


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Rrymë   Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës fillore
  Afër restorantit   Afër parkut
  Afër spitalit   Afër shtëpis të shëndetit
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Fazli Halilaj

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shiten 25 ari truall.

Shiten 25 ari truall.

Kosovë, Prishtinë
8,500.00€

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

Shitet Trolli ne...

Kosovë, Klinë
3,000.00€
Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional

Shes 50 ari tokë...

Kosovë, Prishtinë
2,000,000.00€This page took 0.070526 seconds to load. Memory usage: 6.03 M