banese me qera

 180.00€

Publikuar më 13 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 94 | ID: #7231
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   55 m2
Viti i ndërtimit:   2002

 

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Ballkon
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Fshesë Elektrike
  Fshesë Qendrore

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër fushës sportive

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€

Garsioniere me qera

Kosovë, Prishtinë
150.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

Jap Banesen...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.058690 seconds to load. Memory usage: 5.97 M