Leshoj banesen me qera per 6 studente

 420.00€

Publikuar më 14 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 59 | ID: #7232
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38344 404 888
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Ulpiana
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   80 m2
Viti i ndërtimit:   1983

Përshkrimi

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome), çmimi 70E per person, pra 70x6=420 Euro. Studentet e kane per obligim perpos 70E me pagu edhe shpenzimet e energjise elektrike, kurse shpenzimet tjera: ujin, mbeturinat, nxemjen dhe pastrimin e hyrjes e mbulojna ne vete.


Info:
Emri: Agim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me...

Kosovë, Prishtinë
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€This page took 0.051723 seconds to load. Memory usage: 5.98 M