Ofroj pune

 

Publikuar më 19 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 40 | ID: #7236
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349173023
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lakrishte Mbrapa Procredi

Përshkrimi

“MML Company call center” në Prishtinë ofron punë për të gjithë ata që njohin gjuhen gjermane.

Kjo është shpallja e tyre

“Ofrojmë punë në “MML Company call center” për njohës të gjuhës gjermane kompania jonë ofron një vend pune komod dhe ambient i rehatshëm për çdo person që është interesuar paga mujore fix,duke filluar nga 600 euro plus provizioni ku muaji mund te dalë deri ne 1000 euro te interesuarit mund të kontaktojnë në këtë numër +38349173023/Viber+37744739841 Drejtor Qendrim kelmendi MML comonication”.


Info:
Emri: MML Company

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Sektori i Logjistikës (Zvicër)

Sektori i...

Kosovë, Prishtinë
Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Saldues (Suedi)

Saldues (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Pastrues/e (Gjermani)

Pastrues/e (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.049810 seconds to load. Memory usage: 5.86 M