Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Publikuar më 23 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 230 | ID: #7250
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044241006
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te Santea - Dardani
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   62 m2

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë në Dardani tek "Santea"

62m²│Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon | Depo│Kati 9 | Ngrohja:Termokos

Përfshinë sipërfaqe prej 62m2 e shpërndarë në 1 Sallon, 1 Kuzhine, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, 1 Depo, Koridor dhe 1 Ballkon, Ngrohja me Termokos, Lifti ne gjendje te rregullt, Dera e hyrjes me kartele dhe interfon, Hapësirë parkimi e mjaftueshme.

Adresa: Rr. Xhemajl Mustafa BB9/1 Hyrja.2 (Te Santea - Dardani - Afer Rruges Bill Clinton)

Për më shumë informata:
✆ 044 241 006
✆ +383 44 241 006 [Viber]


Info:

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

Shes banesën në...

Kosovë, Prishtinë
91,000.00€
Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
115,900.00€
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet banesa ne lagjen e muhaxhereve

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
83,000.00€This page took 0.054725 seconds to load. Memory usage: 6.08 M