Shes shtepin

Publikuar më 26 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 39 | ID: #7252
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045624808
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   Aqif Blyta
Dhoma gjumi:   5
Banjo:   2
Sipërfaqja e Truallit:   3 ari

 

Përshkrimi

Shes shtepin 3 ari truall, esht dy kat shtepia : ne katin e par jan dhoma qendrore ,kuzhina, banjo dhe wc, ne katin e dyt jan 4 dhoma fjetjes. Gjindemi ne Gjakove ne muhallen mulla isuf.. per me shum info kontaktoni ne tel : 045624808


Cilësit e Prones
  Kuzhinë   Podrum
  Kanalizim   Parkim
  Oborr të rethuar

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Makine tharëse
  Fshesë elektrike

Rrethina
  Afër qendres   Afër dyqaneve

Info:
Emri: Fuat

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€
Shitet shtepia ne qender te Prishtines

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet shtepia ne Hajvali

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
170,000.00€This page took 0.071702 seconds to load. Memory usage: 5.98 M