Shes toke ne Gjakove

 0.00€

Publikuar më 28 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 22 | ID: #7255
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +381652464642
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Sipërfaqja e Truallit:   5hektar dhe 75 ari

Përshkrimi

Shese toke siperfaqje 5 ha dhe 75 ari, Toka gjindet ne lokacionin atraktiv, ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec, komuna e Gjakovese. Toka del ne asfallt, rrugen magjistral Gjakove-Rakovine-Prishhtine dhe me nji pjes ne pronin e Becit. Toka eshte pershtatshme per banim, bujqesi dhe biznis.


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore

Rrethina
  Afër asfaltit

Info:
Emri: obrad

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitën 5 ari tokë në Veternik, Prishtinë

Shitën 5 ari...

Kosovë, Prishtinë
70,000.00€
Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

Shitet Pllac ne...

Ulqin
45,000.00€
SHITET TRUALLI 25 ARI

SHITET TRUALLI 25 ARI

Kosovë, Prishtinë
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, KastriotThis page took 0.058291 seconds to load. Memory usage: 5.92 M